Výživové zložky produktu Xyngular Xyng

Produkt XYNG je zložený zo špeciálnej patentovanej zmesi, ktorá obsahuje tieto výživové zložky pôsobiace s rôznymi blahodarnými účinkami na náš organizmus.

Kľúčové zloženie produktu Xyng

Kofeín bezvodý, extrakt z kôry bielej vŕby (štandardizovaný pre salicín), 5-HTP (z extrakt zo semien Griffonia simplicifolia), extrakt z Undaria pinnatifida (celá rastlina) (10% fucoxanthin), extakt z Garcínia kambodžská (50% kyselina hydroxycitrónová), extrakt z koreňa Rhodioly (3% rosavins), koreň ženšenu, Maca prášok, zelený čaj (95% polyfenoly), čierny čaj (98% polyfenoly), Canneské korenie (40.000 tepelných jednotiek), synefrín HCl, yohimbe (štandardizovaný na 99% yohimbin HCl), Bioperine®

Ostatné zložky produktu Xyng

Želatína, magnézium stearát, silica

Ako pôsobia jednotlivé zložky Xyng na ľudský organizmus

  • Kofeín bezvodý: Kofeín je známi po celom svete pre svoju schopnosť zlepšiť ostražitosť a funkciu mozgu. Z toho dôvodu sa predpokladá, že jeho úloha v odbúravaní tukov je najmä v dôsledku jeho schopnosti zvýšenia spaľovania kalórii *. Kofeín tiež prispieva k odbúravaniu tukov tým, že pomáha uvoľniť viac tuku z tukových buniek a znižuje ukladanie tukov. * Kofeínu je pripisovaných čoraz viac zdravotných výhod, ako je napríklad podpora kognitívnej funkcie. *
  • 5-HTP, alebo 5-hydroxytryptophann je zlúčenina, ktorá sa v mozgu pretvorí na serotonín. Serotonín je jedným z hlavných neurotransmiterov podieľajúcich sa pri tvorbe pocitu šťastia a anti-depresie. 5-HTP zlúčenina bola s úspechom použitá pri obnove hladiny serotonínu u tých jedincov, ktorí boli v depresií alebo mali v tele vysoké hladiny zápalu. Bolo tiež preukázané, že účinne potláča chuť do jedla.
  • Garcinia cambogia: účinná látka v tejto rastline je kyselina hydroxycitrónová (HCA). Bolo preukázané, že táto kyselina zvyšuje hladinu serotonínu, ktorý ma priaznivý dopad na pozitívnu náladu. Výskum naznačuje, že HCA je účinná pri zlepšení chudnutia. Nedávne štúdie naznačujú, že HCA môže povzbudiť telo spaľovať tuk ako palivo. Na rozdiel od sacharidov môže zlepšiť športový výkon tým, že zvyšuje výkon vytrvalosť.
  • Zelený čaj:  (Camellia sinensis) obsahuje látky nazývané katechíny vrátane gallátu epigallocatechin (EGCG), ktorý je zodpovedný za termogénny účinok (zrýchlené spaľovanie tukov).
  • EGCG: inhibuje enzým, ktorý zvyčajne rozkladá noradrenalín. Ide o neurotransmiter podieľajúci sa na regulácii metabolizmu a spaľovaní tukov. Inhibíciou tohto enzýmu, udržiavate vo svojom tele vyššiu hladinu norepinefrínu, ktorý podporuje väčšie spaľovanie kalórií a tukov. * Okrem podpory odbúravania tukov má zelený čaj mnoho iných výhod. Patria medzi ne zdravotné a výkonnostné výhody, ktoré zahŕňajú podporu zdravia svalov a kĺbov. * Aj keď pitie zeleného čaju  sa stalo v poslednej dobe populárnym, výživové doplnky s extraktom zo zeleného čaju majú oveľa viac výhod.
  • Kajenské korenie: hlavnou štipľavou látkou v kajenských chilli papričkách je kapsaicín. Napomáha zlepšovať metabolickú aktivitu, čo zvyšuje množstvo kalórií a tuku, ktoré vaše telo spaľuje. Kapsaicín tiež znižuje chuť do jedla a tým aj príjem potravy, takže spotrebiteľ pri menších kalóriách spáli viac * Výskum naznačuje, že kapsaicín môže z dlhodobého hľadiska pomôcť pri odbúravaní tukov. *
  • Synefrín: je účinná látka obsiahnutá v ovocí horkého pomaranča. Táto látka stimuluje špecifické receptory, ktoré podporujú uvoľňovanie tuku z tukových buniek, zlepšujú metabolizmus a súčasne podporujú kontrolu chuti do jedla. * Niektoré štúdie potvrdzujú, že synefrín je pri odbúravanie tukov efektívny a bezpečný. *
  • Yohimbín: je zlúčenina, ktorá primárne slúži na spaľovanie tuku v krátkodobom horizonte. Je to tiež všeobecne známy stimulant. Yohimbín pôsobí tak, že zvyšuje hladinu adrenalínu v tele, rovnako ako inhibíciu regulačného procesu v tukových bunkách, ktoré normálne potlačia spaľovanie tukov. Účinky Yohimbínu sú čiastočne spomalené príjmom potravy, čo je dôvod, prečo sa často prijímaná na prázdny žalúdok.

POCÍŤTE ROZDIEL – PRIDAJTE TROCHU XYNGU DO SVOJHO ŽIVOTA!

Prehrať video o Xyngular Xyng

Xyng: Prírodný energetický doplnok stravy na chudnutie a energiu

STIAHNUŤ INFORMÁCIE O PRODUKTE (pdf)
Xyngular Contact